Durable Monitor Mount PRO for 1 Screen Up to 27in 1 Tablet Up to 13in + Desk Clamp Attachment 508723
Product Code:
DB99842
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Silver |
| Material | Aluminium/Plastic |
| Form | Monitor Arms |
| Dimensions | 780x190x445mm |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Maximum Load | 8kg |
| Monitor/Notebook Size | 21 to 27in Monitor |
| Adjustable | Yes |
| Height Range | 50-340mm |
×