Durable Monitor Arm PRO for 1 Screen Up to 27 Inch with Wall Mount Attachment 509023
Product Code:
DB99845
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Silver |
| Material | Aluminium/Plastic |
| Form | Monitor Arms |
| Dimensions | 290x120x350mm |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Maximum Load | 8kg |
| Monitor/Notebook Size | 21 to 27in Monitor |
| Adjustable | Yes |
×