Kensington USB-C Charging Cabinet K67716EU
Product Code:
AC65089
Pack Of
1
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Brand | Kensington |
| Colour | Black |
| Weight | 14.83kg |
| Dimensions | 376x400x430mm |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| For Use With | USB-C Devices |
| Power | 18W |
| Power Source | Mains |
| Lockable | Yes |
| Connections | USB C |
×