Cherry GENTIX SILENT Wired Optical Mouse Black JM-0310-2
Product Code:
I-CH08832
Pack Of
1
| Manufacturer | Cherry GmbH |
| Brand | Cherry |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Weight | 116g |
| Dimensions | 112x68x35mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Wired/Wireless | Wired |
| Connection | USB |
| Buttons | 3 Buttons |
| Tracking | Optical |
| Cable Length | 1.8m |
| Scroll Wheel | Yes |
×