Cherry Kc 1000 Corded Keyboard Black JK-0800GB-2
Product Code:
CH08332
Pack Of
1
| Manufacturer | Cherry GmbH |
| Brand | Cherry |
| Colour | Black |
| Form | PC Keyboard |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 530g |
| Dimensions | 458x170x20mm |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Environment Support | Blue Angel Certification |
| Wired/Wireless | Wired |
| Connection | USB |
| Cable Length | 1.8m |
| Biodegradable | No |
×