Bakkerelkhuizen Ultraboard 960 Compact Standard Keyboard USB-A/C V2 Dark Grey/Light Grey BNEU960V2UK
Product Code:
BAK67766
Pack Of
1
| Manufacturer | BakkerElkhuizen |
| Brand | BakkerElkhuizen |
| Colour | Grey |
| Form | PC Keyboard |
| Weight | 600g |
| Dimensions | 363x146x19mm |
| Warranty | 5 Year Guarantee |
| Wired/Wireless | Wired |
| Connection | USB-C (USB-A with Included Adapter) |
| Cable Length | 1.45m |
×