Lenovo Essential Wired Combo Keyboard and Mouse 4X31R64438
Product Code:
LEN11533
Pack Of
1
| Manufacturer | Lenovo |
| Brand | Lenovo |
| Colour | Black |
| Form | Keyboard & Mouse Set |
| Weight | 570g (keyboard) / 69g (mouse) |
| Dimensions | 424x146x20mm (keyboard) / 111x62x34mm (mouse) |
| Wired/Wireless | Wired |
| Connection | USB |
| Operating System | Windows 10 11 |
| Cable Length | 1.8m |
×