Dell Pro 22 Plus P2225H 22 inch Monitor IPS Full HD DELL-P2225H
Product Code:
DEL82169
Pack Of
1
| Manufacturer | Dell |
| Brand | Dell |
| Colour | Silver |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 85% Recycled Plastics |
| Weight | 2.58kg |
| Warranty | 3 Year Limited Hardware Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 488.1x50x285.8mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 0-150mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 488.1x181.8x482.4mm |
| USB Port | 1 |
×