Dell Pro 24 Plus P2425HE 24 inch Monitor IPS Full HD DELL-P2425HE
Product Code:
DEL82172
Pack Of
1
| Manufacturer | Dell |
| Brand | Dell |
| Colour | Black/Silver |
| Form | IPS Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 3.69kg |
| Warranty | 3 Year Limited Hardware Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 538.64x50.03x314.23mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 538.64x181.75x364-496.53mm |
| USB Port | 3 |
×