HP Series 3 Pro 9U5C1AA 23.8 inch Monitor VA Full HD 9U5C1AA#ABU
Product Code:
HP9U5C1AAABU
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 3.56kg |
| Dimensions | 538.9x51.4x323.6mm |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 538.9x180.5x397.9mm |
×