HP Series 3 Pro B0BU9UT 23.8 inch Monitor IPS Full HD B0BU9UT#ABU
Product Code:
HPB0BU9UTABU
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 85% Recycled Plastic 5% Recycled Plastic 20% Recycled Glass |
| Weight | 3.4kg |
| Dimensions | 538.9x49.4x324.2mm |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 100mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 538.9x196.3x469.2mm |
×