Samsung Essential S40GD 22 inch Monitor IPS Full HD LS22D400GAUXXU
Product Code:
SAM81917
Pack Of
1
| Manufacturer | Samsung |
| Brand | Samsung |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 1.9kg |
| Dimensions | 489.9x39.8x291.9mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 105mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 489.9x219x469.2mm |
| USB Port | USB Hub |
×