Acer Vero V7 V227Q H Widescreen LED Monitor UM.WV7EE.H06
Product Code:
I-ACR46886
Pack Of
1
| Manufacturer | Acer |
| Brand | Acer |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 2.48kg |
| Dimensions | 492.2x69x287mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | Yes |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 493.4x214.6x389.2mm |
×