HP Series 3 Pro 21.45 inch FHD Monitor 322pv 9U5A2AA#ABU
Product Code:
I-HP9U5A2AAABU
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 2.8kg |
| Dimensions | 504.2x50.8x303mm |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 504.2x180.5x386.9mm |
×