HP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor 324pf 9U5J5UT#ABU
Product Code:
I-HP9U5J5UTABU
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 85% Recycled Plastic |
| Weight | 3.77kg |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 538.9x51.4x323.6mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 538.9x180.5x397.9mm |
×