HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor 327ph B0CG8UT#ABU
Product Code:
I-HPB0CG8UTABU
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 85% Recycled Plastic |
| Weight | 4.54kg |
| Dimensions | 611x57.1x366.2mm |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | Yes |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Static) |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 611x202.3x509.7mm |
×