Samsung BED-H 43 inch Business TV LH43BEDHLGKXXU
Product Code:
I-SAM64103
Pack Of
1
| Manufacturer | Samsung |
| Brand | Samsung |
| Colour | Black |
| Size | 43in |
| Form | LCD Monitor |
| Weight | 7.1kg |
| Dimensions | 967.5x59.37x561.4mm |
| Resolution | 4K (3840x2160) |
| Built In Speakers | 20W |
| HDMI Ports | 3 |
×