Samsung BED-H 50 inch Business TV LH50BEDHLGKXXU
Product Code:
I-SAM64106
Pack Of
1
| Manufacturer | Samsung |
| Brand | Samsung |
| Colour | Black |
| Size | 50in |
| Form | LCD Monitor |
| Weight | 9.5kg |
| Dimensions | 1120.3x60x647mm |
| Resolution | 4K (3840x2160) |
| Built In Speakers | 20W |
| HDMI Ports | 3 |
×