ASUS Eye Care VZ279HG 27 inch Gaming Monitor IPS Full HD VZ279HG
Product Code:
ASU04338
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 2.67kg |
| Dimensions | 610x39.6x353mm |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 610x210x421mm |
×