ASUS Eye Care VY249HF 24 inch Gaming Monitor IPS Full HD VY249HF
Product Code:
ASU22410
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 2.9kg |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 541x48x323mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Dimensions with Stand | 541x185x393mm |
×