ASUS Eye Care VY229HF 22 inch Gaming Monitor IPS Full HD VY229HF
Product Code:
ASU49709
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 2.36kg |
| Dimensions | 493.9x51.3x290.3mm |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Dimensions with Stand | 493.9x164.4x361.8mm |
×