ASUS ProArt Display PA248QV 24.1 in Prof Monitor IPS WUXGA PA248QV
Product Code:
ASU60339
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 3.9kg |
| Dimensions (WxDxH) | 533x47x360mm |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Dimensions with Stand | 533x211x375-505mm |
×