ASUS ProArt Display PA278QV 27 in Prof Monitor IPS WQHD PA278QV
Product Code:
ASU60361
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 4.96kg |
| Dimensions (WxDxH) | 615x51x372mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 2560x1440 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Full HD | WQHD |
| Dimensions with Stand | 615x226x382-532mm |
| USB Port | 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
×