ASUS ProArt Display PA27JCV 27 in Prof Monitor IPS 5K PA27JCV
Product Code:
ASU62897
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 4.14kg |
| Dimensions | 612.2x44.1x362.9mm |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 130mm |
| Resolution | 5120x2880 |
| Built In Speakers | 2x 4w |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | 5K Ultra HD |
| Dimensions with Stand | 612.2x215x538.1mm |
| USB Port | 5x USB 3.2 Gen 1 (3x Type-A 2x Type-C) |
×