ASUS BE248QF 24.1 inch Business Monitor IPS WUXGA BE248QF
Product Code:
ASU64924
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 3.75kg |
| Dimensions | 531.8x211.2x473.1mm |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Height Adjustable | 130mm |
| Resolution | 1920x1200 |
| Built In Speakers | 2x 4w |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | WUXGA |
| Dimensions with Stand | 531.8x212.2x473.1mm |
| USB Port | 4x USB Type-A |
×