ASUS BE279QFK 27 inch Video Conferencing Monitor IPS Full HD BE279QFK
Product Code:
ASU69901
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Weight | 4.46kg |
| Dimensions | 610.7x56.1x395.8mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 4w |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 610.7x224x553.3mm |
×