ASUS Eye Care VP227HF 22 inch Gaming Monitor Full HD VP227HF
Product Code:
ASU94857
Pack Of
1
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LCD Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 2.3kg |
| Dimensions | 492.7x57.5x291.3mm |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 492.7x204.4x363.8mm |
×