MSI Pro MP341CQ 34 inch Curved Monitor VA WQHD 9S6-3PB2CT-017
Product Code:
CMS01871
Pack Of
1
| Manufacturer | MSI |
| Brand | MSI |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 6.5kg |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 809.3x106.8x365.8mm |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Resolution | 3440x1440 |
| Built In Speakers | 2x |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | UWQHD |
| Dimensions with Stand | 809.3x237x469.5mm |
×