MSI Pro MP223 22 inch Monitor VA Full HD 9S6-3PB9CH-020
Product Code:
CMS21593
Pack Of
1
| Manufacturer | MSI |
| Brand | MSI |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 1.95kg |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 494.7x48.3x285.4mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 494.7x182x385.5mm |
×