MSI Pro MP271 27 inch Monitor IPS Full HD 9S6-3PE9CM-003
Product Code:
CMS38169
Pack Of
1
| Manufacturer | Dell |
| Brand | Dell |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 3.9kg |
| Dimensions | 623x50x371mm |
| Warranty | 3 Year Limited Hardware Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | Yes |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 623x459x208mm |
×