iiyama ProLite XCB3497WQSNPH-B1 34 in Mon VA UWQHD XCB3497WQSNPH-B1
Product Code:
II12529
Pack Of
1
| Manufacturer | Iiyama Corporation |
| Brand | Iiyama |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 9.7kg |
| Dimensions (WxDxH) | 807x443(592.5)x239.5mm |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 3440x1440 |
| Built In Speakers | 2x 5w |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | UWQHD |
| USB Port | 1x Signal Input 4x USB Hub |
×