iiyama ProLite XUB2490HSUH-B2 24 inch Monitor IPS FHD XUB2490HSUH-B2
Product Code:
II12551
Pack Of
1
| Manufacturer | Iiyama Corporation |
| Brand | Iiyama |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 4.9kg |
| Dimensions (WxDxH) | 539.5x364(514)x209.5mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Full HD | Yes |
| USB Port | 3x USB Hub |
×