iiyama ProLite XUB3493WQSU-B6 34 inch Monitor IPS UWQHD XUB3493WQSU-B6
Product Code:
II12560
Pack Of
1
| Manufacturer | Iiyama Corporation |
| Brand | Iiyama |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 9.6kg |
| Dimensions (WxDxH) | 817x428.5(572.5)x245.5mm |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 3440x1440 |
| Built In Speakers | 2x 5w |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Full HD | UWQHD |
| USB Port | 4x USB Hub |
×