iiyama ProLite XB2797QSU-B1 27 inch Monitor IPS QHD XB2797QSU-B1
Product Code:
II12587
Pack Of
1
| Manufacturer | Iiyama Corporation |
| Brand | Iiyama |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 5.4kg |
| Dimensions (WxDxH) | 613x403.5(547.5)x209.5mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 2560x1440 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 2560x1440 |
| Full HD | QHD |
| USB Port | 4x USB Hub |
×