iiyama ProLite XB2492HSU-B1 24 inch Monitor IPS Full HD XB2492HSU-B1
Product Code:
II12618
Pack Of
1
| Manufacturer | Iiyama Corporation |
| Brand | Iiyama |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 85% Post-consumer Recycled Materials |
| Weight | 4.5kg |
| Dimensions (WxDxH) | 543x373.5(492)x209.5mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | Yes |
| USB Port | 2x USB Hub |
×