Lenovo ThinkVision S22-4e 21.5 inch Monitor IPS Full HD 64CBKAT6UK
Product Code:
LEN43953
Pack Of
1
| Manufacturer | Lenovo |
| Brand | Lenovo |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 2.5kg |
| Dimensions | 489.3x52.7x296.8mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Dimensions with Stand | 489.3x174x379.4mm |
×