Lenovo ThinkVision E27-40 27 inch Monitor IPS Full HD 64BCMAT4UK
Product Code:
LEN54713
Pack Of
1
| Manufacturer | Lenovo |
| Brand | Lenovo |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 4.0kg |
| Dimensions | 613.1x40.4x366.4mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Dimensions with Stand | 613.1x220x538.5mm |
×