Lenovo ThinkVision S24-4e 23.8 inch Monitor IPS Full HD 64B5KAT1UK
Product Code:
LEN62901
Pack Of
1
| Manufacturer | Lenovo |
| Brand | Lenovo |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 2.7kg |
| Dimensions | 539.8x44.0x325.7mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Dimensions with Stand | 539.8x180x402.9mm |
×