LG UltraWide 34WR50QK-B 34 inch Curved Monitor VA QHD 34WR50QK-B.AEK
Product Code:
LR19950
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | Curved VA Monitor |
| Weight | 4.9kg |
| Dimensions | 809x91.5x358.9mm |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 3440x1440 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | QHD |
| Dimensions with Stand | 809x223.2x483.3mm |
×