LG 27U631A-B 27 inch Monitor IPS QHD 27U631A-B.AEKQ
Product Code:
LR35853
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 3.6kg |
| Dimensions (WxDxH) | 613.2x43.7x362.5mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560x1440 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Dimensions with Stand | 613.2x215x454.8mm |
| USB Port | Yes |
×