LG 32U631A-B 32 inch Monitor IPS QHD 32U631A-B.AEKQ
Product Code:
LR35859
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 5.4kg |
| Dimensions | 714.2x46.8x419.4mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 2560x1440 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Dimensions with Stand | 714.2x235x512.6mm |
×