LG 27U421A-B 27 inch Curved Monitor VA Full HD 27U421A-B.AEKQ
Product Code:
LR36321
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | VA Monitor |
| Weight | 3.02kg |
| Dimensions | 609.58x43.67x360.32mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 2400:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 609.58x170x451.48mm |
| USB Port | 1 |
×