LG 24U421A-B 24 inch Curved Monitor VA Full HD 24U421A-B.AEKQ
Product Code:
LR36327
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | VA Monitor |
| Weight | 2.24kg |
| Dimensions | 536.32x44.3x320.15mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 536.32x170x411.92mm |
| USB Port | 1 |
×