LG UltraFine 27U730A-B 27 inch Monitor IPS 4K UHD 27U730A-B.AEK
Product Code:
LR52679
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 5.1kg |
| Dimensions (WxDxH) | 613.5x45.4x363.5mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 150mm |
| Resolution | 3840x2160 |
| Built In Speakers | 2x 5w |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Full HD | UHD |
| Dimensions with Stand | 613.5x253.2x539.2mm |
| USB Port | 1 |
×