LG UltraFine 32U720A-B 32 inch Monitor VA 4K UHD 32U720A-B.AEK
Product Code:
LR52688
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | VA Monitor |
| Weight | 5.2kg |
| Dimensions | 714.3x45.7x420.1mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 3840x2160 |
| Built In Speakers | 2x 5w |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | UHD |
| Dimensions with Stand | 714.3x250x597.8mm |
| USB Port | 1 |
×