LG 22U401A-B 22 inch Monitor VA Full HD 22U401A-B.AEKQ
Product Code:
LR54259
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | VA Monitor |
| Weight | 1.9kg |
| Dimensions (WxDxH) | 492.5x50.7x284.6mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 492.5x200.8x378.4mm |
×