LG 27U411A-B 27 inch Monitor IPS Full HD 27U411A-B.AEKQ
Product Code:
LR54376
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 3.3kg |
| Dimensions | 611.6x37.5x357.7mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 611.6x220x458.2mm |
×