LG 24U411A-B 24 inch Monitor IPS Full HD 24U411A-B.AEKQ
Product Code:
LR55027
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 2.3kg |
| Dimensions (WxDxH) | 539.2x37.5x317.1mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 539.2x220x417.6mm |
×