LG UltraGear G6 27G610A-B 27 in Gaming Monitor IPS QHD 27G610A-B.AEKQ
Product Code:
LR56166
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 3.5kg |
| Dimensions | 613.2x49.2x364.5mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 110mm |
| Resolution | 2560x1440 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Full HD | QHD |
| Dimensions with Stand | 613.2x224.5x434.1-544.2mm |
×