LG UltraGear G4 27G411A-B 27 inch Gaming Monitor IPS FHD 27G411A-B.AEK
Product Code:
LR56852
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 2.9kg |
| Dimensions | 611.5x38.5x357.8mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 611.5x220x452.4mm |
×